Нагодуємо та наллємо

Страви домашньої кухні

Ресторан розташований на першому поверсі готелю. Iнтер’єр зали створює атмосферу затишку та домашнього комфорту завдяки величезному каміну та має великі панорамні вікна з виглядом на гори. Зал ресторану розрахований на 30 осіб. Кухарі садиби пропонують нашим дорогим гостям страви домашньої кухні, а також є можливість індивідуального замовлення.

Крім того на першому поверсі наші гості завжди можуть насолодитися  гарячими та прохолодними напоями на будь-який смак за барною стійкою.

Наше меню

FOODPLATTER CHEF GRAPES WINE SPAGHETTI BREKFAST MENU BEER FAST FOOD REFRESHMENTS ORGANICFRUIT ICE CREAM COCKTAILBAR SEA FOOD HOT TEA CHEESE STEAK COFFEEBAR SODA WATER EXTRA VIRGINEOIL MILKSHAKE SUSHIBAR ORGANICMILK PIZZA ROASTEDCHICKEN FLAT LINE ICONS RESTAURANT & FOOD

Ресторан з різноплановим меню та домашньою їжею

Під час відпочинку в готелі Zvoryk ви зможете не тільки активно провести відпустку та отримати незабутні емоції на довгі роки, але й смачно поїсти. Наш кухар здивує різноманітністю меню та нагодує апетитними стравами на сніданок, обід та вечерю. Ми гарантуємо, що ви відчуєте справжню насолоду від поєднання вишуканих смаків.

Ресторан у Карпатах на кожен день та для святкових бенкетів

Ресторан розташований на першому поверсі готелю. Інтер’єр зали продуманий таким чином, щоб передати атмосферу затишку та дому. На окрему увагу заслуговує великий камін та панорамні вікна з видом на гори. Зала здатна вмістити 30 осіб. Кухарі комплексу пропонують страви української, гуцульської та європейської кухні. На першому поверсі в лобі-барі ви зможете розслабитись, замовивши у бармена гарячі або прохолодні напої.

Ресторан у Карпатах у садибі Зворик – це не просте харчування на швидку руку. Це світ нових гастрономічних уподобань, який розкривається у широкому виборі страв. Меню розраховане на любителів м’яса, риби, а також на вегетаріанців та тих, хто дотримується посту. Ми дбаємо, щоб на відпочинку ви відчували себе комфортно та повною мірою могли задовольнити свої смакові уподобання. Кухарі готують виключно із якісних локальних продуктів. Не забуваємо також про наших маленьких гостей, для яких завжди знайдуться улюблені солодощі.